ART / Oil paintings / Oil painting 7652057
nr 765 2057
OIL PAINTING
19th century, portrait, 42x33, krackeleringar.
1800-tal, Porträtt, 42x33
Condition: krackeleringar
1000
SEK 1100
Monday June 18 2012
at 19:15:44
700 kr
1.000 kr